Welkom op

ONDERLINGECOMPETITIE

ONDERLINGE COMPETITIE 2017 / 2018
01. J. Commandeur 36 punten uit 25 wedstrijden
02. M.G. Hanssens 34 punten uit 21 wedstrijden
03. F. Boot 32 punten uit 22 wedstrijden
04. B. Jansen 32 punten uit 26 wedstrijden *
05. G. Benning 31 punten uit 22 wedstrijden
06. G. IJssel sr. 25 punten uit 22 wedstrijden
07. H. Loots 22 punten uit 22 wedstrijden
08. A.M. de Jong 20 punten uit 26 wedstrijden *
09. C. Schippers 19 punten uit 25 wedstrijden
10. M. Shankar 16 punten uit 19 wedstrijden
11. J.W. Spruit 18 punten uit 24 wedstrijden
12. A.M. Boot 14 punten uit 25 wedstrijden
13. N. Blankenstein 06 punten uit 19 wedstrijden
14. B. de Jong 05 punten uit 10 wedstrijden
15. Ardjan de Jong 04 punten uit 06 wedstrijden
* Uitgespeeld totaal 26 wedstrijden

 

 DV Het Groene Hart

Onderlinge competitie

          2017-2018

     1ste speelronde

 

 

 

 

 

 1

 

 

 

 

 

 2

 

 

 

 

 

 3

 

 

 

 

 

 4

 

 

 

 

 

 5

 

 

 

 

 

 6

 

 

 

 

 

 7

 

 

 

 

 

 8

 

 

 

 

 

 9

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

13

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

PNT

 

 

 

 

 

 SB

 1. Frans Boot

 X

w1

 2

w2

 1

w0

 0

w2

 2

w2

 1

w2

 2

w2

 X

wX

 19

 

 2. Max Hanssens

 1

X

w1

 0

w2

 2

w2

 

w

 1

w2

 2

w2

 2

wX

 X

 17

 

 3. Gerard Benning

w0

 1

X

w2

 1

w2

 2

w2

 2

w

 1

w

 1

w2

 X

wX

 16

 

 4. Jan Commandeur

 0

w2

 0

X

w2

 1

w2

 2

w2

 2

w1

 2

w2

 2

wX

 X

 20

 

 5. Gerrit IJssel sr.

w1

 0

w1

 0

 X

w1

 2

w1

 1

w1

 1

w2

 1

w1

 X

wX

 13

 

 6. Bertus Jansen

 2

w0

 0

w1

 1

 X

w2

1

w1

 2

w1

 2  

w1

 2

wX

 X

 16

 

 7. Mahesh Shankar

w2

 0

w0

 0

w0

 0

 X

w2

 1

w

 1

w

 1

w1

 X

wX

   8 

 

 8. Hans Loots

 0

w

 0

w0

 1

w1

 0

X

w2

 2

w2

 2

W1   

 2

wX

 X

 13

 

 9. Arie de Jong

w0

 

w0

 0

w1

 1

w1

 0

X

w2

 1

w2

 1

w2

 X

wX

 11

 

10. Bastiaan de Jong

 0

w1

 

w0

 1

w0

 

w0

 0

X

w

 1

w0

 2

wX

 X

   5

 

11. Tinus Schippers

w1

 0

w1

 1

w1

 1

w1

 0

w1

 

X

w2

 1

w1

 X

wX

 11

 

12. Nico Blankestein

 0

w0

 

w0

 0

w0

 

w0

 0

w1

 0

X

w2

 2

wX

 X

   5

 

13. Jaap Spruijt

w0

 0

w1

 0

w1

 1

w1

 1

w1

 2

w1

 0  

X

w0

 X

wX

   9

   

14. Aad Boot

 0

w0

 0

w0

 1

w0

 1  

w0

 0

w0

 1

w0

 2

X

wX

 X

   5  

    

15. Ardjan de Jong

w

 

w

 

w

 

w

 

w

 

w

 

w

 

X

wX

 

 

16. Dummy

 

w

 

w

 

w

 

w

 

w

 

w

 

w

 

X

 t/m 27 april

Klik hier om een tekst te typen.

Wedstrijden nog te spelen :

Eerste Ronde :

Gerard Benning - Bastiaan de Jong
Mahesh Shankar - Bastiaan de Jong
Bastiaan de Jong - Tinus Schippers
H. Loots - M.G. Hanssens
M. Shankar - N. Blankestein

Tweede Ronde :

M.G. Hanssens - F. Boot                       F. Boot - M. Shankar
F. Boot - Ardjan de Jong                      N. Blankestein - F. Boot
M.G. Hanssens - J. Commandeur 2 - 0  G. IJssel - M.G. Hanssens
M.G. Hanssens - H. Loots                     J.W. Spruijt - M.G. Hanssens   1 - 1
M.G. Hanssens - A.M. Boot                   H. Loots - G. Benning
N. Blankestein - G. Benning                  G. Benning - Ardjan de Jong
Ardjan de Jong - J. Commandeur          G. IJssel - M. Shankar
G. IJssel - Ardjan de Jong                    N. Blankestein - G. IJssel
H. Loots - M. Shankar                          J.W. Spruijt - H. Loots            1 - 1
N. Blankestein - M. Shankar                 M. Shankar - Ardjan de Jong
J.W. Spruijt - N. Blankestein                J.W. Spruijt - Ardjan de Jong

Onderlinge  Competitie  2018 / 2019

01. J. Commandeur                        15 punten uit 10 wedstrijden
02. G. Benning                                11 punten uit 09 wedstrijden
03. F. Boot                                      10 punten uit 06 wedstrijden
04. G. IJssel sr.                              10 punten uit 07 wedstrijden
05. M. Shankar                               08 punten uit 06 wedstrijden
06. B. Jansen                                  08 punten uit 10 wedstrijden
07. C. Schippers                             07 punten uit 09 wedstrijden
08. M.G. Hanssens                         06 punten uit 04 wedstrijden
09. Arie de Jong                             06 punten uit 07 wedstrijden
10. P. de Vos                                  05 punten uit 06 wedstrijden
11. A.M. Boot                                 04 punten uit 06 wedstrijden
12. J.W. Spruijt                              04 punten uit 08 wedstrijden
13. H. Loots                                    03 punten uit 07 wedstrijden
14. Ardjan de Jong                        00 punten uit 01 wedstrijden

 

Gespeeld

Punten

Gemiddelde

Tegenpunten

Totaal

Vrij

Max Hanssens

4

6

1,500

1,542

1,521

Frans Boot

6

10

1,667

1,357

1,512

R9

Jan Commandeur

10

15

1,500

1,431

1,466

R8

Gerrit IJssel

8

11

1,375

1,320

1,348

R4

Mahesh Shankar

6

8

1,333

1,124

1,229

Gerard Benning

9

11

1,222

0,936

1,079

R1, R10

Bertus Jansen

10

8

0,800

0,687

0,743

R7

Pieter de Vos

6

5

0,833

0,537

0,685

Arie de Jong

7

6

0,857

0,448

0,652

Chris Schippers

9

7

0,778

0,518

0,648

R6

Jaap Spruit

8

4

0,500

0,441

0,471

Aad Boot

7

4

0,571

0,368

0,470

R11

Hans Loots

7

3

0,429

0,382

0,405

Ardjan de Jong

1

0

0,000

0,000

0,000

Nico Blankenstein

0

0

0,000

0,000

0,000

Bastiaan de Jong

0

0

0,000

0,000

0,000

ronde 12

Gerrit

Max

Frans

Mahesh

Jan

Aad

Gerard

Hans

Pieter

Bertus

Arie

Chris

2e x

Jaap

Dummy