Welkom op

ONDERLINGECOMPETITIE

ONDERLINGE COMPETITIE 2017 / 2018
01. J. Commandeur 36 punten uit 24 wedstrijden
02. F. Boot 32 punten uit 22 wedstrijden
03. B. Janssen 32 punten uit 26 wedstrijden *
04. M.G. Hanssens 31 punten uit 19 wedstrijden
05. G. Benning 31 punten uit 22 wedstrijden
06. G. IJssel sr. 25 punten uit 22 wedstrijden
07. H. Loots 22 punten uit 22 wedstrijden
08. A.M. de Jong 20 punten uit 26 wedstrijden *
09. C. Schippers 19 punten uit 25 wedstrijden
10. M. Shankar 16 punten uit 19 wedstrijden
11. J.W. Spruit 17 punten uit 23 wedstrijden
12. A.M. Boot 14 punten uit 25 wedstrijden
13. N. Blankenstein 06 punten uit 19 wedstrijden
14. B. de Jong 05 punten uit 10 wedstrijden
15. Ardjan de Jong 04 punten uit 06 wedstrijden
* Uitgespeeld totaal 26 wedstrijden

 

 DV Het Groene Hart

Onderlinge competitie

          2017-2018

     1ste speelronde

 

 

 

 

 

 1

 

 

 

 

 

 2

 

 

 

 

 

 3

 

 

 

 

 

 4

 

 

 

 

 

 5

 

 

 

 

 

 6

 

 

 

 

 

 7

 

 

 

 

 

 8

 

 

 

 

 

 9

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

13

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

PNT

 

 

 

 

 

 SB

 1. Frans Boot

 X

w1

 2

w2

 1

w0

 0

w2

 2

w2

 1

w2

 2

w2

 X

wX

 19

 

 2. Max Hanssens

 1

X

w1

 0

w2

 2

w2

 

w

 1

w2

 2

w2

 2

wX

 X

 17

 

 3. Gerard Benning

w0

 1

X

w2

 1

w2

 2

w2

 2

w

 1

w

 1

w2

 X

wX

 16

 

 4. Jan Commandeur

 0

w2

 0

X

w2

 1

w2

 2

w2

 2

w1

 2

w2

 2

wX

 X

 20

 

 5. Gerrit IJssel sr.

w1

 0

w1

 0

 X

w1

 2

w1

 1

w1

 1

w2

 1

w1

 X

wX

 13

 

 6. Bertus Jansen

 2

w0

 0

w1

 1

 X

w2

1

w1

 2

w1

 2  

w1

 2

wX

 X

 16

 

 7. Mahesh Shankar

w2

 0

w0

 0

w0

 0

 X

w2

 1

w

 1

w

 1

w1

 X

wX

   8 

 

 8. Hans Loots

 0

w

 0

w0

 1

w1

 0

X

w2

 2

w2

 2

W1   

 2

wX

 X

 13

 

 9. Arie de Jong

w0

 

w0

 0

w1

 1

w1

 0

X

w2

 1

w2

 1

w2

 X

wX

 11

 

10. Bastiaan de Jong

 0

w1

 

w0

 1

w0

 

w0

 0

X

w

 1

w0

 2

wX

 X

   5

 

11. Tinus Schippers

w1

 0

w1

 1

w1

 1

w1

 0

w1

 

X

w2

 1

w1

 X

wX

 11

 

12. Nico Blankestein

 0

w0

 

w0

 0

w0

 

w0

 0

w1

 0

X

w2

 2

wX

 X

   5

 

13. Jaap Spruijt

w0

 0

w1

 0

w1

 1

w1

 1

w1

 2

w1

 0  

X

w0

 X

wX

   9

   

14. Aad Boot

 0

w0

 0

w0

 1

w0

 1  

w0

 0

w0

 1

w0

 2

X

wX

 X

   5  

    

15. Ardjan de Jong

w

 

w

 

w

 

w

 

w

 

w

 

w

 

X

wX

 

 

16. Dummy

 

w

 

w

 

w

 

w

 

w

 

w

 

w

 

X

 t/m 27 april

Wedstrijden nog te spelen :

Eerste Ronde :

Gerard Benning - Bastiaan de Jong
Mahesh Shankar - Bastiaan de Jong
Bastiaan de Jong - Tinus Schippers
H. Loots - M.G. Hanssens
M. Shankar - N. Blankestein

Tweede Ronde :

M.G. Hanssens - F. Boot                       F. Boot - M. Shankar
F. Boot - Ardjan de Jong                      N. Blankestein - F. Boot
M.G. Hanssens - J. Commandeur          G. IJssel - M.G. Hanssens
M.G. Hanssens - H. Loots                     J.W. Spruijt - M.G. Hanssens
M.G. Hanssens - A.M. Boot                   H. Loots - G. Benning
N. Blankestein - G. Benning                  G. Benning - Ardjan de Jong
Ardjan de Jong - J. Commandeur          G. IJssel - M. Shankar
G. IJssel - Ardjan de Jong                    N. Blankestein - G. IJssel
H. Loots - M. Shankar                          J.W. Spruijt - H. Loots            1 - 1
N. Blankestein - M. Shankar                 M. Shankar - Ardjan de Jong
J.W. Spruijt - N. Blankestein                J.W. Spruijt - Ardjan de Jong