DVhetgroenehart
Welkom op

 

DAMVERENIGING  HET GROENE HART

- Wierickehuis, Graaf Albrechtstraat  1,  2415AW                    Nieuwerbrug ( donderdagavond )
- Midlandhof, Middenweg 2, 3474 CK Zegveld 
   ( vrijdagavond )

 

Nieuws  Damvereniging Het Groene Hart

Wedstrijden Nieuwe Seizoen 2019 / 2020
DV Het Groene Hart gaat samen met de spelers van Kijk Uit Zegveld.

 11 september 2020
Onderlinge
 B. Jansen - A. Groendijk             2 - 0
 C. Kuijer - J. Spruijt                    2 - 0                                   F
. Boot - G. Benning                    2 - 0
 A. v.d. Knaap - M.G. Hanssens    0 - 2
 A. de Bruijn - H. Loots                 2 - 0

Ladder

 17 september 2020
Onderlinge

Arie de Bruijn

-

Cees Kuijer                  2 - 0

Arie van de Knaap

-

Vrij

Frans Boot

-

Jaap Spruijt                 2 - 0

Bertus Jansen

-

Max Hanssens             2 - 0

Hans Loots

-

Gerard Benning           afg.

Hans de Knikker

-

Arie Groenendijk         1 - 1

 

 25 september 2020  
Onderlinge
H. Loots - J.W. Spruijt                   2 - 0
A. Groenendijk - F. Boot                1 - 1
B. Jansen - A. v.d. Knaap               1 - 1
M.G. Hanssens - C Kuijer               1 - 1                         

 9 oktober 2020
Onderlinge
B. Jansen - A. de Bruijn               0 - 2
A. Groenendijk - C. Kuijer            1 - 1
G. Benning - A. v.d. Kamp            0 - 2
M.G. Hanssens - J.W. Spruijt       2 - 0
H. Loots - F. Boot                          0 - 2

 23 oktober 2020
Onderlinge
J.W. Spruijt - A. de Bruijn            0 - 2
A. Groenendijk - H. Loots             1 - 1
G. Benning - B. Jansen                 2 - 0
M.G. Hanssens - F. Boot               0 - 2
C. Kuijer - A. v.d. Knaap               0 - 2

 30 oktober 2020
Onderlinge
A. de Bruijn - A. Groenendijk        1 - 1
M.G. Hanssens - H. Loots              2 - 0
J.W. Spruijt - B. Jansen                 2 - 0
C. Kuijer - G. Benning                    2 - 0

 06 november 2020
Onderlinge
 

G. Benning - A. de Bruijn               0 - 2
M.G. Hanssens - A. Groenendijk    2 - 0
C. Kuijer - B. Jansen                       2 - 0
A. v.d. Knaap - F. Boot                    1 - 1 
         
              

 13 november 2020
Onderlinge

H. Loots - C. Kuijer                         0 - 2
J.W. Spruijt - A. v.d. Knaap            0 - 2
F. Boot - B. Jansen                         2 - 0
A. Groenendijk - G. Benning          1 - 1


20 november 2020
Onderlinge
A. de Bruijn - F. Boot                      2 - 0
A. v.d. Knaap - A. Groenendijk       2 - 0
B. Jansen - H. Loots                        1 - 1
J.W. Spruijt - G. Benning                0 - 2

27 november 2020
Onderlinge
A. v.d. Knaap - A. de Bruijn            1 - 1
F. Boot - C. Kuijer                            0 - 2
A. Groenendijk - J.W. Spruijt          1 - 1
G. Benning - M.G. Hanssens            1 - 1
H. Loots - B. Jansen                         0 - 2

03 december 2020
Onderlinge
A. de Bruijn - M.G. Hanssens          2 - 0
C. Kuijer - H. de Knikker                 2 - 0
A. v.d. Knaap - H. Loots                  0 - 2
G. Benning - F. Boot                        0 - 2
B. Jansen - J.W. Spruijt                   2 - 0

11 december 2020
Onderlinge
H. Loots - G. Benning                      0 - 2
A. de Bruijn - A. v.d. Knaap             1 - 1
J.W. Spruijt - F. Boot                       2 - 0
M.G. Hanssens - B. Jansen              1 - 1
C. Kuijer - A. Groenendijk               2 - 0

17 december 2020

SIMULTAAN DAMMEN tegen Arie de Bruijn

Iedereen is welkom